KURUMSAL
MİSYON & VİZYON
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliklerimiz arasındadır. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Daima “EN İYİ” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.
 
Kalitede, hizmette, toplumsal değerlerde, müşterilerimize sunulan seçeneklerde en iyi olmak ve müşterilerimizde sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve sektörde lider kalmak temel ilkemizdir.
 
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü bünyemize almak, sektördeki yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, şirketimizin büyüme ve potansiyel müşteri devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.
 
Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.
 
Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde cevap vermek, gelişen teknolojiyi takip ederek gerek ülkeye gerek kendi bulunduğumuz bölgeye bu yenilikleri sunan öncü firma olmak, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak vizyonumuzdur.
 
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
Copyright Gomax © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.