MEDYA

Gomax & Volcano Bisiklet Belçika'da Ofis ve Satış Mağazasını Hizmete Açtı

12.3.2019

Gomax & Volcano Bisiklet Belçika'da ilk ofis ve satış mağazasını açarak tüm Avrupa'ya hizmet sunmaya başlamıştır.

DEVAMI

Gomax Bisiklet 34. Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri (CBME) Fuarında Ürünlerini Sergiledi

13.1.2018

Gomax Bisiklet 10-13 Ocak tarihleri arasında başlayan 34. Uluslararası İstanbul anne bebek çocuk (CBME) ürünleri fuarında ürünlerini sergileyerek gerek yurt içi gerekse yurt dışında yoluna emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Salon 1'de bulunan standımıza yoğun ilgi gösteren misafirlerimize ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.

DEVAMI

Gomax Bisiklet 2018 Bayiler Toplantısı Büyük Coşkuyla Tamamlandı

19.12.2017

Gomax Bisiklet Antalya Rixos Hotel'de gerçekleştirdiği bayiler toplantısı ile bayilerimizle tekrar bir araya gelmenin mutluluğunu yaşarken bir yandan da ünlü ses sanatçısı Latif Doğan'nın mükemmel sahnesiyle misafirlerimize güzel bir gece yaşattı.

DEVAMI

Gomax Bisiklet EUROBIKE 2017 Fuarında Ürünlerini Sergiledi

23.11.2017

Türkiye’nin sayılır markalarından bir olan Gomax Bisiklet, Almanya’da düzenlenen ve Avrupa’nın ve Dünya’nın en prestijli ve en büyük fuarı olan EUROBIKE 2017’de ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmiştir. Standımızı ziyaret eden tüm müşterilerimize ilgi ve alakalarından dolayı birkez daha teşekkür eder, bol kazançlar diler.

DEVAMI

Gomax Bisiklet Şimdi de İTALYA' da

23.11.2017

Gomax Bisiklet Avrupa'da Almanya, Hollanda, Belçika ve Avusturya'dan sonra şimdi İtalya'da da "GO MAX" sloganı ile adını duyurdu.Şimdiden italya bisiklet devlerinin kataloğlarında yer almaya başladı.

DEVAMI

Gomax Bisiklet'in Yeni Modelleri Heyecan Yarattı

23.11.2017

1986 yılında Adana'da kurulan Gomax Bisiklet yüzlerce bayisiyle Antalya Topkapı Palace'da buluştu. Gomax Bisiklet her yıl olduğu gibi 2016 yılında da bisiklet sporuna yeni bir soluk getirecek. Yüzlerce model seçenekleriyle yeni sezona hazırlanan Gomax Bisiklet, Türkiye'de de bisiklet kullanımının Avrupa ve Dünya standartlarına yükselmesini amaçlıyor. Gomax Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Şahin, kaliteli bisikletin de uygun fiyatlara alınabileceğini ve toplumun her kesimine uygun modelleriyle hem ulaşımda kolaylık hem de bisiklet sporuna büyük bir katkı verdiklerini söyledi.

DEVAMI
 
İletişim Bilgileri
 
 
İletişim Formu
 
 
 
   
 
Copyright Gomax © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.